^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III 

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku

 

 

Nasz facebook

Quiz wiedzy o Polsce "Kocham Cię Polsko!"

Quiz wiedzy o Polsce pt. "Piękna nasza Polska cała" to kolejne wydarzenie zorganizowane w ramach realizowanej innowacji "Piękna nasza Polska cała". Celem spotkania było kształtowanie przynależności narodowej wśród najmłodszych, utrwalanie wiedzy o regionie i Ojczyźnie oraz przybliżenie dzieciom rodzimego dorobku kulturowego. Za aktywne uczestnictwo w konkursie, wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki. Jesteśmy dumni z naszych przedszkolaków, które podczas zmagań, wykazały się dużą wiedzą. Gratulujemy :)                                            A.S.

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie siedzą i w budynkuObraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ekran i w budynku Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, dziecko i w budynku 

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie