Quiz wiedzy o Polsce "Kocham Cię Polsko!"

Quiz wiedzy o Polsce pt. "Piękna nasza Polska cała" to kolejne wydarzenie zorganizowane w ramach realizowanej innowacji "Piękna nasza Polska cała". Celem spotkania było kształtowanie przynależności narodowej wśród najmłodszych, utrwalanie wiedzy o regionie i Ojczyźnie oraz przybliżenie dzieciom rodzimego dorobku kulturowego. Za aktywne uczestnictwo w konkursie, wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki. Jesteśmy dumni z naszych przedszkolaków, które podczas zmagań, wykazały się dużą wiedzą. Gratulujemy :)                                            A.S.

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie siedzą i w budynkuObraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ekran i w budynku Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, dziecko i w budynku