Zawody sportowe "Biało-Czerwoni"

29.04.2019r. w naszym przedszkolu odbyły się Zawody sportowe "Biało Czerwoni" w ramach realizowanej innowacji "Piękna nasza Polska cała". W tym dniu dzieci ubrane w biało-czerwone stroje miały okazję wziąć udział w różnych konkurencjach sprawnościowych.  Był to czas wspaniałej zabawy, a uśmiech nie schodził z twarzy dzieci. Atmosfera udzieliła się wszystkim- jak na prawdziwych zawodach. Przedszkolaki z zapartym tchem kibicowali swoim kolegom. Zawody zakończyły się wręczeniem medali super-sportowca.                                                                              A.S.

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie stoją i dziecko Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba