^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III 

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku

 

 

Nasz facebook

Zawody sportowe "Biało-Czerwoni"

29.04.2019r. w naszym przedszkolu odbyły się Zawody sportowe "Biało Czerwoni" w ramach realizowanej innowacji "Piękna nasza Polska cała". W tym dniu dzieci ubrane w biało-czerwone stroje miały okazję wziąć udział w różnych konkurencjach sprawnościowych.  Był to czas wspaniałej zabawy, a uśmiech nie schodził z twarzy dzieci. Atmosfera udzieliła się wszystkim- jak na prawdziwych zawodach. Przedszkolaki z zapartym tchem kibicowali swoim kolegom. Zawody zakończyły się wręczeniem medali super-sportowca.                                                                              A.S.

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie stoją i dziecko Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie