Dzień Babci i Dziadka Jasełka

Mimo, że styczeń jest chłodnym, zimowym miesiącem, są takie dwa dni, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu. 21 i 22 stycznia, jak co roku obchodzimy Dzień Babci i Dzień Dziadka. To niezwykle wzruszający i uroczysty dzień zarówno dla dzieci, jak i dla babć i dziadków. Z tej okazji każda z grup przygotowała specjalny program artystyczny, dla zaproszonych wcześniej gości. Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, Dyrekcja oraz Wójt Gminy Mielec p. Józef Piątek mieli okazję podziwiać wnuczęta, które pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały Jasełka oraz okolicznościowe wiersze i piosenki w Gminnym Ośrodku Kultury w Chorzelowie. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, przedszkolaki wspaniale zaprezentowały się przed bliskimi. Część artystyczną, uwieńczyło wręczenie gościom laurek i upominków. Po wspólnych harcach, przedszkolaki zaprosiły Babcie i Dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek oraz podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie. To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków po raz kolejny dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Zapraszamy na naszego Facebooka, gdzie już teraz można obejrzeć relację z tego wydarzenia https://web.facebook.com/Przedszkole-Samorz%C4%85dowe-w-Chorzelowie-1658276351155468/  A.S.

Obraz może zawierać: 6 osób, ludzie stoją Obraz może zawierać: 8 osób, ludzie stojąObraz może zawierać: 10 osób, ludzie na scenie, ludzie stoją i w budynku