"Światełko Pamięci dla Łyczakowa" - Dziękujemy za zaangażowanie

Nasze przedszkolaki uczestniczyły w akcji "Światełko Pamięci dla Łyczakowa". Wraz ze Szkolnym Kołem Wolontariatu dzieci wraz z rodzicami włączyły się w zbiórkę zniczy, które 1 listopada rozświetliły cmentarze we Lwowie, a także polskie groby m.in. w Strzelczyskach czy Mościskach. Światełko Pamięci dla Łyczakowa” to wspólny pomysł Polskiego Radia Lwów i Konsulatu RP we Lwowie. Koordynatorem tej wielkiej społecznej akcji jest Telewizja Rzeszów. Zebrane w dniach 9-24 października 2018 r. znicze w ilości 300 sztuk, przekazane do siedziby Telewizji Rzeszów są wyrazem naszej solidarności z Polakami mieszkającymi za wschodnią granicą. Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom  w przedszkolu za ogromne zaangażowanie i wsparcie akcji.                                                                                  A.S.

Znalezione obrazy dla zapytania światełko pamięci dla łyczakowa 2018  Znalezione obrazy dla zapytania światełko pamięci dla łyczakowa 2018 Podobny obraz