Pamiętamy o tych, którzy odeszli

Listopad to miesiąc, w którym częściej niż zwykle odwiedzamy cmentarze i groby, gdzie spoczywają nasi najbliżsi. Są jednak groby, których nikt nie odwiedza i o których nikt nie pamięta. W środę 31 października w nawiązaniu do Święta Zmarłych, dzieci z Przedszkola Samorządowego w Chorzelowie wybrały się na cmentarz, aby wspomnieć tych, którzy od nas już odeszli. Nie zabrakło czasu na rozmowę dotyczącą szacunku dla zmarłych i odpowiednim zachowaniu się w miejscu, jakim jest cmentarz. Dzieci tego dnia w ciszy uczciły pamięć bliskich zmarłych.                                      A.S.

Obraz może zawierać: 4 osoby, ludzie stoją, kwiat, roślina, drzewo i na zewnątrz      Obraz może zawierać: 4 osoby, dziecko i na zewnątrz     Obraz może zawierać: 4 osoby, kapelusz, dziecko, zbliżenie i na zewnątrz