^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III 

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku

 

 

Nasz facebook

Wycieczka do Lawendowego Pola

21 maja dzieci ze wszystkich grup wybrały się autobusami na wycieczkę do Lawendowego Pola. Na miejscu przywitała nas serdecznie gospodyni tego miejsca i oprowadziła nasze roześmiane przedszkolaki po tym uroczym miejscu. Dzieci mogły z bliska obserwować dojenie kozy,  zobaczyć przyjazne zwierzątka m.in. osiołki, gąski, czarne świnki, gęsi, kurki itp. oraz nakarmić chlebem kozy. Przenieśliśmy się również w świat czasów naszych pradziadków. Zwiedziliśmy mini skansen, w którym można było zobaczyć mnóstwo oryginalnych starych przedmiotów. Przedszkolaki podziwiały również piękne ogrody mieniące się różnobarwną roślinnością zwłaszcza lawendą, która swym eterycznym zapachem przyciągała każdego. Każdy miał okazję zrobić upominek z lawendy oraz uczestniczyć w warsztatach gipsowych. Zadowoleni wróciliśmy do przedszkola, a zapach lawendy jeszcze na długo unosił się w przedszkolu i domach przedszkolaków.                                                                                                                                  Alicja Siebierańska

 Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie. Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie