^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III 

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - ZimaNasz facebook

Teatrzyk "Kwiatki Świętego Franciszka"

16 marca odwiedzili nasze przedszkole aktorzy teatru BAZYL. "Kwiatki Św. Franciszka" to spektakl będący połączeniem filmu ze znakomitą grą aktorską. Aktorzy przedstawili historię znanego świętego z Asyżu, która została odkryta na nowo dla najmłodszych widzów. Spektakl przekazał prawdę o uniwersalnych wartościach: umiłowaniu piękna, dobroci i przyrody oraz dał świeże spojrzenie na ekologię. Postawa świętego, do dzisiaj, jest wzorem dla wielu ludzi i może stać się również wspaniałą inspiracją do ekologicznego stylu życia. Dzieci wystąpiły podczas spektaklu w dwojakiej roli: jako widzowie oraz doradcy właściwego postępowania. W obu rolach sprawdziły się wzorowo:)            Alicja Siebierańska

Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie. Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie. Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie. 

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie