Świetlica przedszkolna

Pora roku - Wiosna

Spotkanie z Mikołajem

Na spotkanie ze Świętym Mikołajem dzieci zawsze czekają z niecierpliwością. Ten wyjątkowy Gość, zawitał w środę również do naszego Przedszkola.  Już od samego rana przedszkolaki nasłuchiwały, czy nie słychać dźwięku pędzących sań. Pomimo braku białego puchu, we wczesnych godzinach rannych przybył do Przedszkola Święty Mikołaj. Z rumieńcami na twarzach i nieskrywaną radością, dzieci uroczyście przywitały wspaniałego gościa. Nie zabrakło piosenek oraz wierszy, które przedszkolaki przygotowały specjalnie na to spotkanie. Po wspaniałych występach nadszedł chyba najbardziej oczekiwany przez dzieci moment -rozdanie prezentów! Mikołajkowe harce sprawiły, że z dziecięcych twarzyczek nie schodził uśmiech. Uroczystość zakończyło podziękowanie Mikołajowi za przybycie, wręczenie upominku Mikołajowi oraz zaproszenie na następne spotkanie w przyszłym roku. Tego dnia dzieci dekorowały również pierniczki, które będzie można skosztować na Kiermaszu Świątecznym, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę:) A.S.

Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie. Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.  Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.