^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III 

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - ZimaNasz facebook

Spotkanie z Teatrem - "Przygody Okruszka"

We wtorek 28 listopada, nasze przedszkole odwiedził Teatrzyk „Skrzat” z przedstawieniem pt. „Przygody Okruszka”, które przeniosło dzieci w świat bajek i przypomniało znane postaci z literatury dziecięcej. Dzieci oglądały przedstawienie i z przejęciem śledziły przygody Okruszka, który dostał bardzo ważne zadanie - uratować Krainę Baśni przed Złym Czarnoksiężnikiem. Okruszek nie był sam w swoich zmaganiach, pomagali mu znani bohaterowie bajek: Czerwony Kapturek, Kot w butach, Jaś i Małgosia. Przedstawienie bardzo podobało się przedszkolakom, o czym świadczyły żywe reakcje dzieci, a także gorące oklaski, zarówno w trakcie jak i na zakończenie przedstawienia. Dzieci dowiedziały się, że zawsze należy pomagać innym.                                                                                                         Alicja Siebierańska

  Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie