^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III i IV

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - JesieńNasz facebook

Pocztówkowe Przedszkole

Nasze przedszkole uczestniczy w wymianie pocztówkowej. Polega ona na wymianie pocztówek z przedszkolami z całej Polski. W ten sposób nasza mapa zapełnia się. Dzieci poznają nasz kraj, uczą się sposobu adresowania i wysyłania listów, poznają też dzieci z innych przedszkoli. Każda kolejna widokówka z pozdrowieniami przyniesiona przez listonosza przejmowana jest z wielką radością :)  Wzięliśmy także udział w akcji "Pocztówkowe przedszkole". https://blizejprzedszkola.pl/pocztowkowe-przedszkole/galeria                                                          Alicja Siebierańska

Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie. Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie. 

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie