^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III 

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - ZimaNasz facebook

Nasi Mali Patrioci

Z okazji Święta Niepodległości w piątek przedszkolaki uczestniczyły w małej lekcji historii. Głównym celem spotkania było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych naszego kraju. Dumnie, przyjmując właściwą postawę „na baczność”, odśpiewały również hymn Polski „Mazurek Dąbrowskiego”. Oprócz tak ważnych zagadnień, nie zabrakło zabawy przy piosence „ Jestem Polką i Polakiem”, oraz malowania flagi na twarzach dzieci.  Był również quiz wiedzy „Wycieczka po Polsce”. Dzieci  utrwaliły wiadomości na temat symboli narodowych, zabytków charakterystycznych dla wybranych miast oraz wydarzeń  historycznych naszej ojczyzny.                                                                                                                                               Alicja Siebierańska

Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.  Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie