^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III 

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - ZimaNasz facebook

"Światełko Pamięci dla Łyczakowa"

Nasze przedszkolaki uczestniczyły w akcji "Światełko Pamięci dla Łyczakowa". Wraz ze Szkolnym Kołem Wolontariatu dzieci wraz z rodzicami włączyły się w zbiórkę zniczy, które 1 listopada rozświetliły cmentarze we Lwowie, a także polskie groby m.in. w Strzelczyskach czy Mościskach. Światełko Pamięci dla Łyczakowa” to wspólny pomysł Polskiego Radia Lwów i Konsulatu RP we Lwowie. Koordynatorem tej wielkiej społecznej akcji jest Telewizja Rzeszów. Zebrane w dniach 12-20 października 2017 r. znicze w ilości 430 sztuk, przekazane 23 października do siedziby Telewizji Rzeszów są wyrazem naszej solidarności z Polakami mieszkającymi za wschodnią granicą. Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za ogromne zaangażowanie i wsparcie akcji.                                                                 Alicja Siebierańska

Znalezione obrazy dla zapytania znicz rysunek Znalezione obrazy dla zapytania znicz rysunek Znalezione obrazy dla zapytania znicz rysunek Znalezione obrazy dla zapytania znicz rysunek  Znalezione obrazy dla zapytania znicz rysunek

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie