Świetlica przedszkolna

Pora roku - Zima

Głosujemy na naszą pracę!

ZBIERAMY PARAGONY!!!
Rodzice! Do 30 listopada przynoście do nas paragony za zakup produktów Aquafresh za min 15 zł.   1 paragon = aż 30 dodatkowych punktów na naszą pracę. Im więcej punktów, tym większe szanse na wygraną. Grajcie z naszym przedszkolem o nagrody w konkursie "Uśmiech Dziecka" w ramach Akademii Aquafresh.
GŁOSUJEMY!
Ruszyło również internetowe głosowanie. Codziennie do 30 listopada oddawajcie swoje głosy na pracę naszych przedszkolaków : https://www.akademia-aquafresh.pl/konkurs-aqf/praca/75.html
PAMIĘTAJCIE! Aby głos był ważny, musicie koniecznie potwierdzić jego oddanie w swojej skrzynce mailowej @@@.  Do wygrania cenne nagrody!                                                                                                               Alicja Siebierańska

Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.     Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.     Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.