^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III i IV

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - Jesień



Nasz facebook

Wystawa "Z nurtem Wisłoki"

„Z nurtem Wisłoki", to temat wystawy, która mieliśmy okazję zobaczyć w sali wystawowej Gminnego Ośrodka w Chorzelowie. Dzieci podziwiały malarstwo, fotografie oraz rzeźby wielu artystów. Wystawa spodobała się naszym przedszkolakom, które z łatwością rozpoznały przedstawione w dziełach miejsca i obiekty. Była to świetna okazja do obcowania ze sztuką. A my już nie możemy się doczekać kolejnej wystawy.                                     Alicja Siebierańska

 Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie. Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie