^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III i IV

08.00 - 13.00

Świetlica przedszkolna

06.00 - 08.00

13.00 - 16.00

Gościmy


Warning: array_unshift() expects parameter 1 to be array, null given in /przedszkole/public_html/libraries/joomla/language/text.php on line 215

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /przedszkole/public_html/libraries/joomla/language/text.php on line 217

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - Zima

 

Nasz facebook

Pokazowe zajęcia z robotyki

W dniu 25.09.2017 5 i 6 latki wzięły udział w pokazowych zajęciach z robotyki. O tym, że dzieci powinny się uczyć programowania nie trzeba już chyba nikogo przekonywać. Umiejętność algorytmicznego myślenia ułatwia logiczne rozwiązywanie problemów, wyzwala kreatywność i rozwija wiele kompetencji. Oglądały prezentację o tym jak się buduje, a potem programuje roboty . Miały także okazję podziwiać zbudowane roboty i możliwość sterowania nimi za pomocą pilota bądź laptopa. Wszystkim bardzo się te zajęcia podobały.                                                            Alicja Siebierańska

Znalezione obrazy dla zapytania robotyka dla dzieci grafika Znalezione obrazy dla zapytania robotyka dla dzieci grafika Znalezione obrazy dla zapytania robotyka dla dzieci grafika Znalezione obrazy dla zapytania robotyka dla dzieci grafika Znalezione obrazy dla zapytania robotyka dla dzieci grafika

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie