^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III i IV

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - JesieńNasz facebook

Pokazowe zajęcia z robotyki

W dniu 25.09.2017 5 i 6 latki wzięły udział w pokazowych zajęciach z robotyki. O tym, że dzieci powinny się uczyć programowania nie trzeba już chyba nikogo przekonywać. Umiejętność algorytmicznego myślenia ułatwia logiczne rozwiązywanie problemów, wyzwala kreatywność i rozwija wiele kompetencji. Oglądały prezentację o tym jak się buduje, a potem programuje roboty . Miały także okazję podziwiać zbudowane roboty i możliwość sterowania nimi za pomocą pilota bądź laptopa. Wszystkim bardzo się te zajęcia podobały.                                                            Alicja Siebierańska

Znalezione obrazy dla zapytania robotyka dla dzieci grafika Znalezione obrazy dla zapytania robotyka dla dzieci grafika Znalezione obrazy dla zapytania robotyka dla dzieci grafika Znalezione obrazy dla zapytania robotyka dla dzieci grafika Znalezione obrazy dla zapytania robotyka dla dzieci grafika

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie