^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III i IV

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - JesieńNasz facebook

Teatrzyk "Pinokio"

9 października nasze przedszkole odwiedził Teatr „Art – Re” z Krakowa, który przedstawił spektakl pt. „Pinokio”. Dzieci z dużym zaciekawieniem śledziły losy drewnianego pajacyka, którego marzeniem było zostać prawdziwym chłopcem.  Przedstawienie bardzo podobało się naszym małym widzom. Dzieci podziwiały grę aktorów, stroje, dekoracje i rekwizyty. Podczas spektaklu przedszkolaki miały możliwość wystąpienia na scenie razem z aktorami i współtworzenia przedstawienia. Była to też świetna okazja do spotkania ze sztuką, jaką jest teatr – w charakterze widza i aktora.                                                                                                                                                                            Alicja Siebierańska

Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie. Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie. Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie