^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III 

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - ZimaNasz facebook

Dzień Chłopaka :):):)

Wszystkim Chłopcom tym małym i tym dużym życzymy wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Chłopaka:)  Nasze wspaniałe przedszkolaki świętowanie zaczęły już wczoraj:) Czekały na nich niespodzianki i wybory misterów. Przekonaliśmy się także, kto jest najlepszym sportowcem, tancerzem czy mistrzem spostrzegawczości. To był wspaniały dzień wypełniony uśmiechem, konkursami, upominkami i wspaniałą zabawą.                                   Alicja Siebierańska

 Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie. Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie. Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie