^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III 

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - ZimaNasz facebook

Przedszkolaki w Bibliotece

Głośno czytać każdy może. Ale dla nas, świętowanie jeden dzień, to stanowczo za mało! Z okazji zbliżającego się Dnia Głośnego Czytania odwiedziliśmy Gminną Bibliotekę. A tam jak zwykle czekały na nas niesamowite przygody naszych ulubionych bohaterów i wspaniała zabawa. Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały ciekawych wierszy i opowiadań. Na pewno jeszcze nie raz zajrzymy do biblioteki. O tym jak ważne jest czytanie, wiemy chyba wszyscy. Dlatego regularnie czytamy naszym przedszkolakom, a Rodziców zachęcamy do czytania swoim pociechom 20 minut dziennie. Codziennie:)                                                                                                                                        Alicja Siebierańska

Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie. Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie