Dzień Bezpiecznego Internetu 2020

11 lutego przedszkolaki z wszystkich grup uczestniczyły w zajęciach, poświęconych bezpiecznemu korzystaniu z sieci. Oprócz świetnej zabawy, nauczyły się, wielu ważnych rzeczy m.in. że tylko dorośli powinni włączać komputer, dzieci mogą korzystać z niego tylko przez określony czas i to tylko z takich programów, które są przeznaczone dla nich. To rodzice instalują programy odpowiednie dla dzieci, a gdy maluszki zauważą coś niepokojącego od razu powinny zgłaszać to dorosłym. Oglądnęliśmy także bajeczkę o Owieczce, która opowiedziała swoją przygodę i nauczyła nas, by być ostrożnym i uważać na nieznajomych - także tych znajdujących się w sieci. @@@ To już kolejna inicjatywa naszego przedszkola w ramach Dnia Bezpiecznego Internetu DBI Safe Internet 2020 oraz z ramach realizowanego przez nasze przedszkole projektu "Mały Miś w świecie wielkiej literatury". A.S.

Obraz może zawierać: 12 osób, dziecko i w budynkuObraz może zawierać: 27 osób, dziecko i w budynku Obraz może zawierać: 10 osób, ludzie siedzą, dziecko i w budynku