Witaj Wiosno!

Wiosna to chyba najpiękniejsza pora roku i wszyscy czekamy na nią z utęsknieniem i wielką niecierpliwością. Dlatego w czwartek 21 marca zdecydowanie pożegnaliśmy Zimę i w radosnych humorach powitaliśmy Wiosnę:) Oczywiście nie zabrakło Marzanny oraz barwnych gaików. Wśród dzieci panowała radosna atmosfera, było wesoło i kolorowo. Śpiew wiosennych piosenek, wierszy i pląsów zakończył radosny okrzyk dzieci WITAJ WIOSNO!!! A teraz pozostaje nam tylko czekać na wyższe temperatury;)                                                                                                                              A.S.

Obraz może zawierać: 1 osoba, drzewo, niebo, trawa, na zewnątrz i przyrodaObraz może zawierać: 16 osób, uśmiechnięci ludzie, w budynku  Obraz może zawierać: 9 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją, na zewnątrz i przyroda