Walentynki

Walentynki to szczególny dzień, w którym podkreślamy znaczenie miłości i przyjaźni.  W czwartek 14 lutego nasze przedszkole zamieniło się w serduszkową krainę, pełną radosnej atmosfery i uśmiechu. Dzieci miały okazję uczestniczyć w licznych zabawach i konkursach, których motywem przewodnim, była wzajemna życzliwość. Nie obyło się bez wspólnych tańców i pląsów przy muzyce. Przedszkolaki miały także okazję posłuchać walentynkowej przygody Smerfów, a na zakończenie otrzymały balony w kształcie serca i kartki walentynkowe, które mogły podarować swoim najbliższym.♥♥♥ W ten sposób miały okazję podziękować za miłość, jaką otaczane są każdego dnia. Z rozpromienionych twarzy dzieci nie schodził uśmiech, a radosny i pogodny nastrój udzielił się wszystkim:)       A.S.

Obraz może zawierać: 1 osoba, siedzi, dziecko i w budynkuObraz może zawierać: 8 osób, w budynku Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie stoją, dziecko i w budynku