Święty Mikołaj

Na spotkanie ze Świętym Mikołajem dzieci zawsze czekają z niecierpliwością. Ten wyjątkowy Gość, zawitał w środę również do naszego Przedszkola.  Już od samego rana przedszkolaki nasłuchiwały, czy nie słychać dźwięku pędzących sań. Pomimo braku białego puchu, we wczesnych godzinach rannych przybył do Przedszkola Święty Mikołaj. Z rumieńcami na twarzach i nieskrywaną radością, dzieci uroczyście przywitały wspaniałego gościa. Nie zabrakło piosenek oraz wierszy, które przedszkolaki przygotowały specjalnie na to spotkanie. Po wspaniałych występach nadszedł chyba najbardziej oczekiwany przez dzieci moment -rozdanie prezentów! Mikołajkowe harce sprawiły, że z dziecięcych twarzyczek nie schodził uśmiech. Uroczystość zakończyło podziękowanie Mikołajowi za przybycie, wręczenie upominku Mikołajowi oraz zaproszenie na następne spotkanie w przyszłym roku. Tego dnia dzieci dekorowały również pierniczki, które będzie można skosztować na kiermaszu świątecznym, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę:)        A.S.

Obraz może zawierać: 14 osób, ludzie stoją i w budynku Obraz może zawierać: 2 osoby Obraz może zawierać: 4 osoby, ludzie siedzą, tabela i w budynku