Dzień Pluszowego Misia

Trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez Pluszowego Misia. Jest towarzyszem dzieci i dorosłych w świecie beztroskiej zabawy oraz przyjacielem, powiernikiem największych sekretów i tajemnic. To już kolejny Dzień Pluszowego Misia – święta ustanowionego w setną rocznicę powstania zabawki. Nasze Przedszkolaki również włączyły się w świętowanie. Dla dzieci było to wielkie wydarzenie, ponieważ każde mogło przynieść do przedszkola swojego ulubionego misia. Małe czy duże, nowe czy nieco zniszczone z powodu częstego przytulania, wszystkie pluszaki były w centrum uwagi. Przedszkolaki z nieskrywaną radością opowiadały o swoich misiach, tańczyły z nimi, śpiewały misiowe piosenki, wykonywały ich portrety, rozmawiały o misiach znanych z książek i filmów. Było również „małe co nieco" – czyli misiowe, miodowe przysmaki.Miękki, puchaty i taki z łatką - najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija.                                                                                                                                                A.S.

Obraz może zawierać: 6 osóbObraz może zawierać: 14 osób, uśmiechnięci ludzie, w budynku     Obraz może zawierać: 5 osób