^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III 

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Gościmy

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku

 

 

Nasz facebook

         Czy rozpoznasz słynne logo aplikacji? | sameQuizy

2017/2018

Zajęcia z Klockami Lego

Tym razem to 5 i 6 latki miały okazję uczestniczyć w warsztatach z wykorzystaniem klocków Lego. Nasze przedszkolaki stworzyły wspaniałe budowle, które testowały później na specjalnych platformach. Dowiedziały się również czym jest grawitacja. I tak powstały nietuzinkowe pojazdy kosmiczne ,samoloty i rakiety. Każdy inny, każdy niepowtarzalny. Wspaniałej zabawy i radości nie było końca:) A takie twórcze zajęcia były doskonałym połączeniem nauki i zabawy.                                                                                                                                   Alicja Siebierańska

Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie. Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie. Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie