^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III 

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku

 

 

2017/2018

Teatrzyk "Kwiatki Świętego Franciszka"

16 marca odwiedzili nasze przedszkole aktorzy teatru BAZYL. "Kwiatki Św. Franciszka" to spektakl będący połączeniem filmu ze znakomitą grą aktorską. Aktorzy przedstawili historię znanego świętego z Asyżu, która została odkryta na nowo dla najmłodszych widzów. Spektakl przekazał prawdę o uniwersalnych wartościach: umiłowaniu piękna, dobroci i przyrody oraz dał świeże spojrzenie na ekologię. Postawa świętego, do dzisiaj, jest wzorem dla wielu ludzi i może stać się również wspaniałą inspiracją do ekologicznego stylu życia. Dzieci wystąpiły podczas spektaklu w dwojakiej roli: jako widzowie oraz doradcy właściwego postępowania. W obu rolach sprawdziły się wzorowo:)            Alicja Siebierańska

Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie. Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie. Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie. 

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie