^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III 

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku

 

 

2017/2018

Kolejny sukces! Krasnalek Zosi trafił do naszego przedszkola!

Nasze Przedszkole bierze udział w ogólnopolskim projekcie "Bajka w podróży". Celem przedsięwzięcia jest promowanie czytelnictwa, rozbudzanie dziecięcej kreatywności i wyobraźni, a także nawiązywanie współpracy między placówkami przedszkolnymi z całej Polski. W końcowym efekcie powstanie niepowtarzalna bajka z przygodami Zosi, napisana przez dzieci z całej Polski, również przez naszych przedszkolaków pod okiem swoich pań. Nasze przedszkolaki wzięły udział także w dodatkowej akcji "Zosia spotyka Mikołaja". Zadanie polegało na stworzeniu kartki bożonarodzeniowej dla Zosi. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że spośród wszystkich uczestników Zosia wylosowała kopertę właśnie z naszymi kartkami. I to właśnie do nas trafiła ukochana maskotka Zosi - Krasnalek, który wszędzie z Zosią podróżuje. Dzieci z radością powitały Krasnalka, który już na stałe zagości w naszym przedszkolu.                                                                                                                       Alicja Siebierańska

 Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie. Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie