^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III 

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Gościmy

Odwiedza nas 132 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku

 

 

Nasz facebook

         Czy rozpoznasz słynne logo aplikacji? | sameQuizy

2017/2018

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2020/2021

 Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do przedszkola

Na podstawie § 11b rozporządzenia MEN z dnia 25 marca zmieniającego rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19, przekazuję informuję o kandydatach przyjętych do Publicznego Samorządowego Przedszkola w Chorzelowie na rok szkolny 2020/2021.

Lista kandydatów przyjętych/nieprzyjętych znajduje się w podanym linku: http://zs-chorzelow.pl/images/stories/2020_rekrutacja/lista%202-skonwertowany.pdf

---------------------------------------------------------------------------------------------

W dniu 19 marca 2020 roku podano listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przyjęcia do Publicznego Samorządowego Przedszkola w Chorzelowie.

Lista jest wywieszona na drzwiach wejściowych budynku Przedszkola,  Zespołu Szkół Chorzelowie oraz na tablicy informacyjnej.

W związku z zagrożeniem epidemicznym, prosimy Rodziców dzieci zakwalifikowanych  o przesyłanie w dniach od 20.03.2020 r. do 02.04.2020 r. drogą e-mailową dokumentu „Potwierdzenia woli przyjęcia dziecka do przedszkola,” dostępnego pod linkiem http://www.zs-chorzelow.pl/index.php/rekrutacja

adres e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

----------------------------------------------------------------------------------------------

Terminy rekrutacji na rok szkolny 2020/2021 w Gminie Mielec:

  • do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych: od 24 lutego 2020 r.
  • do klas I-szych szkół podstawowych: od 9.03.2020 r.

Zgłoszenia do naszego Przedszkola i Szkoły Podstawowej będą przyjmowane w sekretariacie Zespołu Szkół w Chorzelowie w godzinach od 7.00 do 15.00. Dokumenty (do pobrania) na kolejny rok szkolny będą dostępne od 7 lutego w poniższym linku http://www.zs-chorzelow.pl/index.php/rekrutacja oraz w sekretariacie szkoły.

Znalezione obrazy dla zapytania rekrutacja

 


------------------------------------------

 

 

Kibicujemy Naszym ;)

Nie tylko duzi, ale i mali mogą kibicować :) Nasi mali kibice gotowi do wspierania naszej reprezentacji;) Trzymamy kciuki za wygraną:)     

Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.  Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie. Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.

Zakończenie Roku Szkolnego

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się w czwartek 21.06.2018 r. o godz. 16.00 na hali sportowej w Zespole Szkół w Chorzelowie.

Święto Rodziny :):):)

Przedszkolaki wraz z rodzicami świętowały Dzień Mamy i Taty. Z tej okazji, dzieci z wszystkich grup przedszkolnych pod bacznym okiem wychowawczyń przygotowały występy artystyczne. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, dzieci wspaniale wystąpiły przed bliskimi i Dyrekcją. W ten sposób najmłodsi chcieli podziękować za troskę, wyrozumiałość i ciepło jakim są otaczani każdego dnia, a w szczególności za miłość, której nic nie zastąpi. Oprócz tradycyjnych już upominków, dzieci podarowały swoim najbliższym radość, uśmiech i niezapomniane wrażenia ze wspólnej zabawy. Nie obyło się bez słodkiego poczęstunku, przygotowanego przez Rodziców każdej z grup. To były naprawdę wyjątkowe uroczystości, pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze rodziców po raz kolejny dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z dziećmi.        Alicja Siebierańska

Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie. Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie. Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie