^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III i IV

08.00 - 13.00

Świetlica przedszkolna

06.00 - 08.00

13.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy


Warning: array_unshift() expects parameter 1 to be array, null given in /przedszkole/public_html/libraries/joomla/language/text.php on line 215

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /przedszkole/public_html/libraries/joomla/language/text.php on line 217

Odwiedza nas 73 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - WiosnaNasz facebook

Przedszkole Małego Misia

Z przyjemnością informujemy, że Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie otrzymało tytuł: ,,PRZEDSZKOLE MAŁEGO MISIA”. Tytuł ten, przyznawany jest za rozwijanie czytelnictwa i współpracę między przedszkolami. Jesteśmy dumni, że mogliśmy brać udział w międzynarodowym projekcie "Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury oraz towarzyszącym jemu akcjach! To była fantastyczna czytelnicza podróż, którą na pewno będziemy kontynuować. A tymczasem pękamy z dumy :)                                                                                         Alicja Siebierańska

Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie