^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III 

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku

 

 

Nasz facebook

Przedszkole Małego Misia

Z przyjemnością informujemy, że Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie otrzymało tytuł: ,,PRZEDSZKOLE MAŁEGO MISIA”. Tytuł ten, przyznawany jest za rozwijanie czytelnictwa i współpracę między przedszkolami. Jesteśmy dumni, że mogliśmy brać udział w międzynarodowym projekcie "Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury oraz towarzyszącym jemu akcjach! To była fantastyczna czytelnicza podróż, którą na pewno będziemy kontynuować. A tymczasem pękamy z dumy :)                                                                                         Alicja Siebierańska

Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie