^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III 

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku

 

 

Nasz facebook

Co się wydarzyło w Gulgocji?

14 czerwca nasze Przedszkole odwiedzili artyści teatru Bajkoteka ze spektaklem pt. ‘’Co się wydarzyło w Gulgocji?’’ Tym razem aktorzy zaprosili nas do królestwa Guglocji, gdzie wraz z królem i jego córką poszukiwaliśmy królewskiej korony. Tytułowa Gulgocja okazała się krainą pełną humoru, tańca i śpiewu, a rządzący w niej król był bardzo sympatyczny. Po wielu przygodach i muzycznych przesłuchaniach udało odnaleźć koronę, a złodzieja wtrącić na zasłużoną karę do lochu na długie 50 lat. I tak, po raz kolejny przekonaliśmy się, że miłość, prawda, dobro i prawda zawsze zwyciężą.💕 Po zakończeniu występu dzieci nagrodziły aktorów głośnymi brawami, a po powrocie do sal jeszcze długo dzieliły się swoimi wrażeniami.                                                                                         Alicja Siebierańska

Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie. Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie. Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie