^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III i IV

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - JesieńNasz facebook

Dziękujemy za oddane głosy na naszą pracę!

Głosowanie na pracę naszych przedszkolaków w konkursie "Mój wymarzony kucyk" - zakończone. Zdobyliśmy aż 1731 głosów i dzięki temu jesteśmy drugim przedszkolem z największą ilością zdobytych głosów. Teraz już wszystko w rękach jury! Wyniki poznamy 20 czerwca o godzinie 14.00.  Wszystkim, którzy zaangażowali się w głosowanie serdecznie DZIĘKUJEMY!  Cieszymy się, że mogliśmy na Was liczyć 💗 Jesteście wspaniali. A tymczasem niecierpliwie czekamy na wyniki. Trzymajcie kciuki!                                                                              Alicja Siebierańska

Znalezione obrazy dla zapytania dziękujemy grafikaZdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie. Znalezione obrazy dla zapytania dziękujemy grafika

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie