^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III i IV

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - JesieńNasz facebook

Przygody Krysi niezamądrej

9 maja dzieci z ogromną przyjemnością oglądały i brały czynny udział w przedstawieniu teatralnym pt. ”Wypadki Krysi Niezamądrej”. Krysi i jej papudze Broni przytrafiały się różne, niezbyt miłe przygody. Konieczna była interwencja doktora Strzykawy oraz strażaka - Wiesława Płomiennego, któremu nasze dzielne przedszkolaki pomagali gasić pożar. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, a Krysia obiecała poprawę swojego zachowania. W ten sposób najmłodsi uczyli się zasad bezpieczeństwa, przypomnieli sobie numery alarmowe oraz ćwiczyli wzywanie pomocy. Oprócz wielu cennych rad i wskazówek, jak zwykle spotkanie z prawdziwymi aktorami dostarczyło naszym przedszkolakom wiele radości Z niecierpliwością czekamy na kolejny teatrzyk w naszym przedszkolu!                                                                                                                                                 Alicja Siebierańska

Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.  Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.  Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie