^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III 

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku

 

 

Nasz facebook

Poznajemy najdalsze krańce świata :)

W ubiegłym tygodniu poznaliśmy inne narodowości. Aby jeszcze bardziej przybliżyć dzieciom codzienne życie na innych krańcach świata, odwiedziliśmy wystawę „PERŁY, RYŻ, AZJA, otwartość i fascynacja światem w fotografii podróżniczej Małgorzaty Kani”. Wystawa prezentuje fotografie wykonane podczas podróży autorki po Hongkongu, Filipinach oraz Europie. Dzieci miały okazję zobaczyć jak bardzo życie ich rówieśników różni się od naszego i docenić wszystko co posiadają.                                                                                                            Alicja Siebierańska

Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie. Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie. Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie