^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III i IV

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - JesieńNasz facebook

XVI Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

Trwa XVI Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom. Dla nas to nic nowego, bo czytamy naszym przedszkolakom codziennie:)   A najmłodsi w bibliotece nie dziwią już chyba nikogo :) Dziękujemy Pani Krysi za wspaniałe czytelnicze spotkania oraz wspaniałe kolorowanki, a Was zachęcamy do czytania swoim pociechom 20 minut dziennie. Codziennie! :)                                                                                                                                  Alicja Siebierańska

Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.Znalezione obrazy dla zapytania tydzień czytania dzieciom 2017 Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie