^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III 

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - ZimaNasz facebook

Szewczyk Dratewka z okazji dnia Dziecka

W Dniu Dziecka w Ośrodku Kultury w Chorzelowie odbyła się premiera bajki „Szewczyk Dratewka”.Pokazana wersja „Szewczyka Dratewki” to opowieść o młodym chłopcu, który na wiadomość o porwaniu ślicznej królewny wyrusza w świat, aby uwolnić ją z rąk straszliwego smoka. W swojej podróży spotyka Babę Jagę, która z wdzięczności za uszycie butów siedmiomilowych, pomaga Szewczykowi dotrzeć do jaskini smoka, uwolnić królewnę i powrócić z nią do zamku na skale z piernika, do Króla Gwoździka. Na spektakl zaproszone zostały również nasze przedszkolaki wraz z rodzicami, aby wspólnie bawić się wraz z odtwórcami poszczególnych ról – Chorzelowską Grupą Teatralną i członkami ZPiT „Chorzelowiacy”.                                                                                Alicja Siebierańska

 Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie. Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.

 

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie