^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III i IV

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - JesieńNasz facebook

Głosujcie codziennie na naszą pracę w konkursie "Wymarzony kucyk"

DRODZY RODZICE! Bierzemy udział w konkursie "Wymarzony kucyk"💗. Nasze przedszkolaki wykonały piękną pracę, a reszta zależy tylko od Was! Wejdźcie na stronę http://akademia-przyjazni.pl/galeria-konkursowa/ i znajdźcie naszą pracę -> CHORZELÓW. Od 31 maja do 12 czerwca CODZIENNIE głosujcie za pomocą gwiazki!  I nie zapomnijcie potwierdzić oddania głosu w swojej skrzynce mailowej 📧 Dzięki Waszym głosom mamy szansę na zdobycie wspaniałych zabawek!                                                                                                               Alicja Siebierańska

Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie