^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III 

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku

 

 

Nasz facebook

Festyn Rodzinny - Kolorowy Świat Dzieci

28 maja na stadionie sportowym w Chorzelowie odbył się Festyn z okazji Dnia Dziecka pt. „Kolorowy Świat Dzieci”. Na scenie zaprezentowały się także nasze przedszkolaki. Dzieci 5 i 6 letnie przygotowane przez panią Wiesię i panią Donatkę, przedstawiły nowoczesną inscenizację pt. "Kwoka". W niezwykle humorystyczny sposób pokazały wspaniałą interpretację wiersza. Występ przepełniony śpiewem, tańcem i sporą dawką humoru zachwycił publiczność. Oprócz prezentowanych programów artystycznych, wiele emocji i zabawy wzbudziły konkursy sprawnościowe. Dużym zainteresowaniem cieszyły się dodatkowe atrakcje, a było ich bardzo wiele. Oprócz ciekawych propozycji na poszczególnych stoiskach, dzieciaki mogły pomalować sobie twarze, pozjeżdżać na zjeżdżalni pneumatycznej oraz skorzystać z dobrodziejstw małej gastronomi. Organizatorami festynu byli:  SOKiS w Chorzelowie, Rada Rodziców oraz Zespół Szkół w Chorzelowie.                                                             Alicja Siebierańska

  Zdjęcie użytkownika Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec z siedzibą w Chorzelowie.Zdjęcie użytkownika Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec z siedzibą w Chorzelowie.    

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie