^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III 

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - ZimaNasz facebook

Międzynarodowe sukcesy naszych przedszkolaków!

Dzieci z naszego przedszkola bardzo chętnie i z dużym zaangażowaniem biorą udział w licznych konkursach m.in. plastycznych, muzycznych, logopedycznych czy fotograficznych. Pod opieką wychowawczyń powstaje mnóstwo niezwykle kreatywnych prac, które niejednokrotnie zachwyciły jury z całej Polski. Przedszkole może pochwalić się licznymi sukcesami na szczeblu gminnym, powiatowym, kuratoryjnym czy ogólnopolskim, a nawet międzynarodowym, które można śledzić w zakładce Nasze sukcesy. Tym milej jest nam poinformować, że nasze przedszkolaki zostały laureatami Międzynarodowego Konkursu Plastycznego pt. „Mamo, Tato nie siedź na Kanapie”. Praca Mai Zielińskiej 4 l. wykonana pod opieką p.  Alicji Siebierańskiej zdobyła II miejsce, natomiast praca Katarzyny Duszkiewicz 5 l. wykonana pod opieką p. Wiesławy Paśko zdobyła III miejsce. Rozstrzygnięty został również Międzynarodowy Konkurs Plastyczny pt. „Zakładka do Książki”. Spośród licznie nadesłanych prac, zakładka Aleksandry Filipek 3 l. wykonana pod opieką p. A. Siebierańskiej zdobyła III miejsce. Dzieciom serdecznie gratulujemy pięknych prac i życzymy dalszych sukcesów!                                    Alicja Siebierańska

              Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.          Znalezione obrazy dla zapytania podium rysunek          Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie