^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III i IV

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - JesieńNasz facebook

Rozśpiewane Przedszkolaki :)

16 maja w Szkole Podstawowej w Książnicach odbył się Gminny Konkurs Muzyczny "Rozśpiewane Przedszkolaki". Głównym celem tego konkursu było rozwijanie zainteresowań muzycznych wśród najmłodszych. W konkursie wzięły udział również dzieci z naszego przedszkola: 5-latki Kasia Duszkiewicz, Julia Rak, Maja Pietryka, Hania Skolimowska, które wyśpiewały sobie nagrodę oraz 6-latki: Ada Białek, Gabrysia Białek, Kinga Budak, Gabrysia Ciemięga, które zdobyły wyróżnienie. Naszym przedszkolakom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.                                                                                                                                                       Alicja Siebierańska

    

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie