^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III i IV

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - JesieńNasz facebook

Obchodzimy Tydzień Bibliotek

Trwa XIV Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. Z tej okazji zaprosiliśmy panią bibliotekarkę do naszego przedszkola:) Mali czytelnicy z zaciekawieniem słuchali czytanych bajeczek oraz rozmawiali na temat pracy bibliotekarza. My także wybraliśmy się do biblioteki A tam czekały na nas niesamowite przygody naszych ulubionych bohaterów i wspaniała zabawa. W końcu przedszkolaki w bibliotece nie dziwią już nikogo:) A pani Krysi dziękujemy za wspaniałe czytelnicze spotkania :)                                                                                                          Alicja Siebierańska

Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.  Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie