^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III 

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy


Warning: array_unshift() expects parameter 1 to be array, null given in /przedszkole/public_html/libraries/joomla/language/text.php on line 215

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /przedszkole/public_html/libraries/joomla/language/text.php on line 217

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - ZimaNasz facebook

Wycieczka do Pacanowa :)

W  czwartek 27 maja wybraliśmy się na długo oczekiwaną wycieczkę do Europejskiego Centrum Bajek w Pacanowie. Sama podróż autokarem, sprawiła zwłaszcza najmłodszym wiele niesamowitych emocji. Po dotarciu do celu, zmniejszyliśmy się do rozmiarów skrzatów i przystąpiliśmy do zwiedzania bajkowej krainy. A tam… czekały na nas niezliczone atrakcje! Rozpoznawaliśmy przedmioty pochodzące z różnych bajek, udaliśmy się w podróż zaczarowanym pociągiem, a po odnalezieniu właściwego klucza do „magicznego ogrodu” mogliśmy spędzić w nim niezapomniane chwile. Była też okazja do odkrycia ukrytych skrytek i zobaczenia „skarpetkowych węży”. W sali kinowej obejrzeliśmy film z przygodami Koziołka Matołka, a także zobaczyliśmy co kryje się po drugiej stronie lustra. Po tak fantastycznej podróży do krainy bajek, udaliśmy się do bawialni, gdzie  mogliśmy się posilić i skorzystać z sali zabaw.  Oczywiście nie zabrakło Koziołka Matołka, który radośnie machał nam na pożegnanie. Pełni wrażeń i z uśmiechami na twarzy wróciliśmy do przedszkola, by o swoich niezwykłych przygodach opowiedzieć naszym rodzicom :) Zapraszamy do obejrzenia relacji na naszym facebooku :)                                                 Alicja Siebierańska

Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.

 

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie