^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III i IV

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy


Warning: array_unshift() expects parameter 1 to be array, null given in /przedszkole/public_html/libraries/joomla/language/text.php on line 215

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /przedszkole/public_html/libraries/joomla/language/text.php on line 217

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - JesieńNasz facebook

Znamy laureatów konkursu "Eko-pojazd z plastikowej butelki"

Konkurs rozstrzygnięty! Poznaliśmy zwycięzców konkursu "Eko-pojazd z butelki". Laureatami zostali: I miejsce – Gabriela Białek 6 l. , Kacper Zalot 4 l., II miejsce – Karol Ziomek 4 l. , III miejsce – Konrad Jamróz 6 l., Tomasz Wiech 5 l. , Jakub Gawryś 4 l, Wyróżnienie: Marta Wiech 4 l., Emilia Kolb 4 l. Wszystkie prace były niezwykle oryginalne i pomysłowe. Zachwyciły nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Zapraszamy do ich obejrzenia w holu przedszkola :) Uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!                                                                                                                 Alicja Siebierańska

  Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.  Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie