^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III 

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - ZimaNasz facebook

Konkurs "Wiosno, ach to Ty"

11 kwietnia w Ośrodku Kultury w Chorzelowie odbył się wernisaż pokonkursowej wystawy prac plastycznych dzieci z Gminy Mielec pt. „Wiosna, ach to ty…”. Na konkurs wpłynęło prawie 250 prac.Jest nam niezmierni miło poinformować, że w gronie laureatów, znalazły się nasze przedszkolaki. Nagrody podczas wernisażu wręczyli wójt Gminy Mielec Józef Piątek oraz dyrektor Ośrodka Kultury w Chorzelowie Dorota Kieraś-Jędrychowska. Nagrody w konkursie otrzymali: Maciej Budak 3l., Liliana Furdyna 4l., Amelia Gawryś 5l.. natomiast wyróżnienia otrzymali: Kinga Budak 6l., Katarzyna Duszkiewicz 5l., Jakub Gawryś  4l.. Zwycięzcom i Ich paniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.                                                                                                                                               Alicja Siebierańska
  

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie