^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III 

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - ZimaNasz facebook

Porcja pozytywnej energii

Nasze przedszkole realizuje program edukacyjny „Porcja Pozytywnej Energii”. Celem programu jest edukacja i kształtowanie u dzieci właściwych nawyków żywieniowych opartych na spożywaniu warzyw i owoców. Program polega przekazaniu dzieciom wiedzy na temat wartościowych produktów spożywczych, zdrowego odżywiania i tego jak może ono wpływać na funkcjonowanie naszego organizmu. Każde dziecko wie, że,, Zdrowe śniadanie to przedszkolaka codzienne zadanie"

 Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.     Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.    Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie