^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III 

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - ZimaNasz facebook

Wystawa "Kobiety z pasją"

"Kobiety z pasją", to tytuł wystawy, którą obejrzeliśmy w Gminnym Ośrodku Kultury w Chorzelowie. Przedszkolaki miały okazję zobaczyć piękne obrazy, różnorodne koronki szydełkowe oraz caramikę artystyczną. Oczywiście największy zachwyt wywołały wśród dzieci serduszka, aniołki i kolorowe maskotki :) Wystawa bardzo podobała się naszym najmłodszym, a my na pewno jeszcze nie raz odwiedzimy Ośrodek Kultury :)                  Alicja Siebierańska

Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie. Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie. Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie