^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III i IV

08.00 - 13.00

Świetlica przedszkolna

06.00 - 08.00

13.00 - 16.00

Gościmy

Odwiedza nas 69 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - Zima

 

Nasz facebook

Powitanie Wiosny

Wiosna to najpiękniejsza pora roku i wszyscy czekamy na nią z wielką niecierpliwością. Tym milej było nam ją powitać w tym roku. Tradycyjnie przedszkolaki pożegnały Panią Zimę i barwnym korowodem przemaszerowały ulicami Chorzelowa witając Wiosnę. Oczywiście nie zabrakło Marzanny oraz barwnych gaików. Wśród dzieci panowała radosna atmosfera, było wesoło i kolorowo. Śpiew wiosennych piosenek,wierszy i pląsów zakończył radosny okrzyk dzieci WITAJ WIOSNO!!!                                                                                                                        Alicja Siebierańska

    Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.   Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie. 

 

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie