^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III 

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - ZimaNasz facebook

"Kosmiczne kłopoty"

21 marca obejrzeliśmy przedstawienie pt. "Kosmiczne kłopoty" w wykonaniu teatru Fiku-Miku. 👾👾👾 Główni bohaterowie-pacynki Fibi i Monii przybyli na Ziemię by podziwiać jej piękno, ale też ostrzec ludzi o zagrożeniu jakim jest zaśmiecanie środowiska naturalnego. Dzieci wraz z ufoludkami uczyły się zasad poprawnego zachowania się w lesie i segregowania śmieci. Barwna scenografia, piękne pacynki i świetna gra aktorska sprawiały, że spotkanie nabrało niezwykłego charakteru. Spektakl bardzo podobał się przedszkolakom, które nagrodziły aktorów gromkimi brawami. Oprócz wspaniałej zabawy, była to pouczająca lekcja troski o naszą planetę.                               Alicja Siebierańska

 Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie. Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie