^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III i IV

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - JesieńNasz facebook

Roboty z klocków Lego zachwyciły przedszkolaków

Niesamowite spotkanie ze światem nauki, a przy tym świetna zabawa? Czemu nie! Dzisiaj w naszym przedszkolu gościliśmy tatę Emiki z grupy 4 latków. Pan Paweł Kolb zaprezentował nam roboty z klocków Lego i wprowadził nas w fascynujący świat nauki. Mali odkrywcy dowiedzieli się jak konstruuje się roboty i do czego można je wykorzystać na co dzień. Dzieci były zachwycone! Serdecznie dziękujemy Panu Pawłowi za niesamowite interaktywne spotkanie i wspaniałą zabawę :) :) :)

Oczywiście zapraszamy wszystkich rodziców do aktywnego uczestniczenia w życiu przedszkola oraz dzielenia się swoimi pasjami:) Więcej zdjęć i relację wideo znajdziecie na naszym facebooku :)                      Alicja Siebierańska 

  Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie