Świetlica przedszkolna

Pora roku - Wiosna

Roboty z klocków Lego zachwyciły przedszkolaków

Niesamowite spotkanie ze światem nauki, a przy tym świetna zabawa? Czemu nie! Dzisiaj w naszym przedszkolu gościliśmy tatę Emiki z grupy 4 latków. Pan Paweł Kolb zaprezentował nam roboty z klocków Lego i wprowadził nas w fascynujący świat nauki. Mali odkrywcy dowiedzieli się jak konstruuje się roboty i do czego można je wykorzystać na co dzień. Dzieci były zachwycone! Serdecznie dziękujemy Panu Pawłowi za niesamowite interaktywne spotkanie i wspaniałą zabawę :) :) :)

Oczywiście zapraszamy wszystkich rodziców do aktywnego uczestniczenia w życiu przedszkola oraz dzielenia się swoimi pasjami:) Więcej zdjęć i relację wideo znajdziecie na naszym facebooku :)                      Alicja Siebierańska

Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.