^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III i IV

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy


Warning: array_unshift() expects parameter 1 to be array, null given in /przedszkole/public_html/libraries/joomla/language/text.php on line 215

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /przedszkole/public_html/libraries/joomla/language/text.php on line 217

Odwiedza nas 2 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - JesieńNasz facebook

Zdrowo jem więcej wiem - edycja woda :)

Odwiedzamy starszaki... A tam?:) Kolejne zajęcia w ramach projektu "Zdrowo jem, więcej wiem". Tym razem tematem przewodnim zimowego bloku jest woda :)  W ramach realizacji projektu dzieci wraz z panią Donatką przeprowadzały różne eksperymenty związane z wodą. Przygotowały między innymi wodę smakową, a następnie przeprowadziły degustację i mini sondę wśród przedszkolaków. Z wielkim zaangażowaniem porównywały składy wód i napojów na podstawie etykiet znajdujących się na produktach. Przedszkolaki wykazały się ogromną kreatywnością w tworzeniu Wodolubków. Przy okazji poznały wpływ wody na ludzi, zwierzęta i rośliny oraz znaczenia wody w organizmie ludzkim. Dzieci dowiedziały się także w jaki sposób organizm traci wodę i jak należy uzupełniać ją w organizmie oraz jaką wartość zdrowotną ma woda :)                                                                                                 Alicja Siebierańska

 Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie. Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie