^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III 

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - ZimaNasz facebook

Dyzio powrócił z literackiej podróży.Odwiedził Przedszkola w całej Polsce!

Kochani! Z nieskrywanym wzruszeniem i uśmiechami na twarzach powitaliśmy Dyzia, który właśnie wrócił ze swojej literackiej podróży. Miś odwiedził dziesięć przedszkoli z całej Polski, gdzie poznał inne dzieci, wysłuchał czytanych mu pięknych bajek i opowieści oraz nauczył się wielu wspaniałych rzeczy. Przywiózł także ze sobą wypełniony dziennik, który z ogromnym zaciekawieniem oglądnąć mógł każdy przedszkolak.Chyba nikt nie spodziewał się, że realizacja tego ogólnopolskiego programu rozwijającego czytelnictwo wśród dzieci i współpracy między przedszkolami przyniesie tyle radości najmłodszym, którzy z niecierpliwością wyglądali każdego dnia dużej koperty, która zawsze okazywała się skrywać kolejnego pluszowego gościa :) Miś powrócił do nas oczytany, mądrzejszy, ale nasza literacka podróż z Dyziem jeszcze się nie kończy, o czym na pewno przekonamy się już niedługo:) A tymczasem nadal będziemy czytać, bo chyba nikogo już nie trzeba przekonywać, że WARTO!                                                   Alicja Siebierańska

 Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.  Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie. 

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie