^Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Godziny pracy

Oddział I i II

06.00 - 16.00

Oddział III 

08.00 - 13.00

Grupy łączone II i III

         06.00 - 08.00

14.00 - 16.00

Polecane strony

Gościmy

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Pora roku - ZimaNasz facebook

3..2..1.. Zaczynamy! :) Nasze przedszkole bierze udział w 9 edycji programu "Mamo, tato, wolę wodę!"

Program edukacyjny „Mamo, tato, wolę wodę!” jest prowadzony przez Żywiec Zdrój przy wsparciu Instytutu Żywności i Żywienia oraz Instytutu Matki i Dziecka. Jego celem jest edukowanie dzieci w zakresie pozytywnego wpływu wody na organizm człowieka i jej znaczenia dla całego środowiska. W tej edycji dodatkowo przekażemy dzieciom wiedzę dotyczącą znaczenia drzew dla człowieka, zachęcimy do ich wspólnego sadzenia oraz poruszymy temat recyklingu opakowań PET. Do wsparcia wykorzystamy mobilną aplikację. Jej bohaterem będzie Zdrojek, który stanie się interaktywny, czyli będzie rozmawiał z dziećmi, reagując na ich pytania i przekazując wiedzę. W ten sposób będziemy inspirować, bawić i uczyć:)                                                                                                        Alicja Siebierańska

Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.       Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.       Zdjęcie użytkownika Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie.

Copyright © 2014. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie